Skip to content

kolonoskopia nfz gdańsk ad 7

2 lata ago

288 words

Chociaż próbki otrzymano od dziewięciu pielęgniarek, jednej trzeciej oficerów domowych i kilku lekarzy pracujących w lutym 1995 r., Dalsze hodowle były opóźnione, aż do uzyskania wyników wcześniejszych badań dotyczących hodowli i genotypów. W tym wybuchu badania obserwacyjne, kulturowe i genotypowe silnie sugerują, że M. pachydermatis został przeniesiony z pacjenta na pacjenta z rąk pracowników służby zdrowia. W czerwcu 1995 r., Po poprawie praktyk prania ręcznego, wszystkie kultury pielęgniarek i lekarzy prowadzących zajęcia były negatywne dla M. pachydermatis. Organizm nie był już przenoszony na niemowlęta, a epidemia ustała. Staranne mycie rąk przez pracowników służby zdrowia w zakresie zgłaszania się do pracy oraz przed i po wszystkich kontaktach z pacjentami jest niezbędne, aby zapobiegać wprowadzaniu i kolejnym przekazywaniu przez szpitale patogenów związanych z psami, takich jak M. pachydermatis, do przedszkola intensywnej opieki.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Jesteśmy wdzięczni Jerome I. Tokars, MD, MPH, za pomoc statystyczną.
Author Affiliations
Z Programu Infekcji Szpitala (HJC, HLM, MJA, SMA, WRJ) oraz oddziału chorób bakteryjnych i grzybiczych (DAA, MMM), Narodowego Centrum Chorób Zakaźnych, Ośrodków Kontroli i Zapobiegania Chorobom, Atlanta; program naukowy Robert Wood Johnson Clinical Scholars, University of Chicago i University of Illinois w Chicago – oba w Chicago (HJC); Centrum Medyczne Dartmouth-Hitchcock, Liban, NH (NW, RP-P., CFvR, WE); i St. Thomas Hospital, Londyn (GM). Ruth Pruitt, MS (Division of Bacterial and Mycotic Diseases, Centers for Disease Control and Prevention, Atlanta) również był autorem.
Zgłoś prośby o przedruk do Dr. Jarvisa w Szpitalnym Programie Infekcji, Mailstop E-69, Centers for Disease Control and Prevention, Atlanta, GA 30333.
[przypisy: bisoprolol, noni, Leukocyturia ]
[patrz też: cystis epidermalis, serwatka z mleka owczego, allegro tangle teezer ]

0 thoughts on “kolonoskopia nfz gdańsk ad 7”